Inhoudsopgave
Bent u op zoek naar een origineel cadeau-idee voor een van uw dierbaren? De ambachtelijke juwelierszaak Art’emi in Brussel laat u kennismaken met haar collecties handgemaakte sieraden en modeaccessoires. Om uw sieraad uniek te maken, kunt u het ook laten graveren naar wens. Met Art’emi realiseert u uw mooiste projecten voor gravure op zilver in België.
Ontdek ons volledige assortiment gravures
De juwelierskunst van Art’emi, 100% Belgisch vakmanschap sinds meer dan 20 jaar
Sieraadontwerpster sinds 1995, Art’emi maakt voor u sieraden die zowel fijn als elegant zijn dankzij kwaliteitsmaterialen en een perfecte beheersing van juweliers technieken. Art’emi hecht veel waarde aan de kwaliteit van haar creaties. Ze werkt uitsluitend met uitzonderlijke grondstoffen zoals massief zilver of 18-karaats goud. Bovendien hecht de Brusselse ontwerpster veel belang aan de herkomst van haar materialen. Kiezen voor een sieraad van Art’emi betekent het ondersteunen van ambachtelijk vakmanschap, lokaal en ethisch.
- Bekijk onze e-shop en ontdek onze collecties gegraveerde sieraden.
Een selectie van verfijnde en tijdloze sieraden
Bij Art’emi zijn onze sieradencollecties gevarieerd om iedereen blij te maken, ongeacht smaak of budget. Naast goud en sterling zilver 925, biedt uw ambachtelijke juwelier ook handgemaakte sieraden aan, versierd met edelstenen, halfedelstenen, vermeil, agaat, kwarts, enz.
Zowel door hun stevigheid als door hun verfijning zijn deze grondstoffen tijdloos en zullen ze ervoor zorgen dat uw sieraden hun glans van de eerste dag behouden. Tot slot biedt Art'emi u handgemaakte creaties die aanpasbaar zijn aan uw voorkeuren: ringen, chokerkettingen, lange kettingen, hangers of verstelbare armbanden die passen bij uw polsen.
Gratis gravure
Personalisatie en gravure op zilver in België, de specialiteit van Art'emi
Een sieraad is veel meer dan een eenvoudig versieringselement, het is een modeaccessoire dat u uw hele leven zal vergezellen. Het moet daarom uw karakter en persoonlijkheid weerspiegelen om u dagelijks op uw best te laten stralen. Sinds 2003 is Art’emi gespecialiseerd in personaliseerbare sieraden en gravures op zilver in België. Ze hecht er dan ook veel waarde aan u unieke juwelen aan te bieden die uw persoonlijkheid weerspiegelen. Schrijf een belangrijke boodschap in uw sieraad en geef het vervolgens aan een dierbare of trakteer uzelf.
Ontdek voorbeelden van gravures
Ontdek onze sieraden
925 zilver: de keuze voor duurzaamheid voor uw gravure op zilver in België
Het massief zilver dat door Art’emi wordt gebruikt, is een garantie voor kwaliteit en duurzaamheid. De echtheidspunthoorn 925 geeft aan dat uw sieraad voor 92,5% uit zilver bestaat, wat het meer glans en stevigheid geeft. 925 zilver is dus een perfecte materiaalkeuze voor het maken van een gravure en zo uw juweel te personaliseren. De ontwerpster maakt ook gravures op goud. Bekijk al onze modellen of maak een afspraak om uw sieraad te laten graveren.
Personaliseer uw sieraden met een gravure op zilver overal in België
Voor uw gravureprojecten op zilver in België zal Art’emi aan al uw verwachtingen voldoen. U hoeft alleen uw bestelling online te plaatsen met de gewenste gravure en wij zorgen voor de levering. Of u nu in Soignies, Moeskroen, Bergen of Ottignies woont, de levering is gratis. Bekijk nu onze verschillende sieradencollecties in onze webshop en ontvang uw sieraad direct bij u thuis.
FAQ
Welke werkzaamheden vallen onder renovatie of reparatie?
Afhankelijk van de staat en het project kan de renovatie of reparatie van een sieraad het volgende omvatten:
- De transformatie of evolutie van het ontwerp
- Een volledige polijsting om de glans te herstellen
- Het vervangen of toevoegen van stenen
- Een gedeeltelijke herwerking, met respect voor de identiteit van het sieraad
Zijn de reparaties en creaties gegarandeerd?
Ja. Al onze reparaties en creaties zijn gegarandeerd volgens de voorwaarden in het garantiebeleid van Art’emi.
Kan een sieraad opnieuw verguld worden?
Ja. Wij bieden het hervergulden van sieraden in massief 925 zilver of witgoud aan, om ze het uiterlijk van 18-karaats geelgoud te geven. Het vergulden wordt in de werkplaats uitgevoerd met 18-karaats goud, met een dikte van 3 micron, wat een elegante en duurzame afwerking garandeert.
Bent u op zoek naar een juwelier in Brussel voor een gravure op zilver? Dan bent u hier aan het juiste adres, de juwelier Brussel van Art'emi Fine Jewelry zorgt voor uw reparaties.