Laden...
Trend
Wat willen jullie, dames? Sieraden, toch?! Bij de juwelierszaak art'emi bent u aan het juiste adres! Ontdek hier al onze soorten dames sieraden! Of het nu gaat om ringen, armbanden, kettingen, hangers en nog veel meer…
Dus aan de slag en typ in wat u zoekt! Een zilveren ketting om te graveren? Die hebben we! Ringen van parelmoer? Die hebben we! Een armbandje voor de familie? Die hebben we!
U vindt dus alles wat u wenst in onze online winkel. Bent u op zoek naar een cadeau voor uw moeder? Ontdek onze damesarmbanden, uw geluk wacht op u! Wilt u uzelf een discreet en verfijnd sieraad cadeau doen? Uw wensen zijn bevelen, de damesoorbellen bevatten een schat aan sieraden.
Dat zijn de waarden van juwelierszaak art'emi. Tijdloze, authentieke en ethische sieraden. De waarden van art'emi zijn belangrijk voor onze goudsmid. Elk sieraad vertegenwoordigt haar werk en passie. Ze zet zich er echter voor in dat alle soorten dames sieraden in overeenstemming zijn met deze waarden. Sieraden die lang meegaan, ambachtelijk vervaardigd met haar eeuwenoude vakmanschap en sieraden die het milieu zo veel mogelijk respecteren door hergebruik van sieraden en leveranciers uit Europa.
Inderdaad, het bedrijf art'emi werkt aan een betere wereld.
U vindt al deze waarden bijvoorbeeld terug in de druppelring! De authenticiteit van handgemaakt werk, in haar atelier in Brussel. En de tijdloosheid in het design. Collecties sieraden die gemaakt zijn om lang mee te gaan. Tot slot de ethiek met massief zilver, een metaal uit Europa om de vervuiling door transport zoveel mogelijk te beperken.
Wat betekent "kwaliteit" voor u? Weerstand? Sterkte? Of duurzaamheid? Al deze woorden komen terug in de creaties van artemi. En waarom? Heel eenvoudig omdat de gebruikte materialen uitzonderlijk zijn.
U vindt massief 925 zilver, vermeil, parelmoer, halfedelstenen, enzovoort.
Heeft u een voorkeur voor massief zilver? Dankzij de legering van puur zilver en koper bent u zeker van een duurzaam sieraad! Zoals de levensboom hanger voor dames. Vermeil is ook een interessant metaal. Het is massief zilver bedekt met goud. Daardoor is het veel duurzamer dan vergulding! Oordeel zelf met de druppeloorbellen. Tot slot ontdekken we ook parelmoer met de vlinderketting parelmoer. Deze ketting combineert twee kwaliteitsmaterialen, zilver en parelmoer.
Ontdek ons blogartikel over zilveren sieraden en vooral, hoe u ze kunt reinigen zonder ze te beschadigen!
Vindt u de juwelierszaak leuk? En toch bent u nog niet klaar met alle voordelen van art'emi fine jewelry te ontdekken. Ten eerste is het goed om te weten dat alle sieraden van art'emi gratis bij u thuis worden geleverd! Ik zie al een glimlach op uw gezicht verschijnen, nietwaar? Bovendien worden de sieraden binnen 24 tot 48 uur verzonden (de glimlach wordt groter). Tot slot biedt de juwelierszaak ook een gratis graveerservice voor art'emi sieraden aan (mooie tanden!). U mag van blijdschap schreeuwen, dat is volkomen normaal!
Ik neem aan dat u de juwelierszaak nu nog leuker vindt. Vergeet niet dat wij ook voor al uw speciale verzoeken of gewoon voor graveeradvies tot uw dienst staan. We vinden het heerlijk om uw dromen te verwezenlijken door middel van personalisatie. Aarzel dus niet! Onze e-mail en telefoonnummer vindt u onderaan de pagina of op de startpagina van de site.
Gratis levering vanaf
80€ in België
Contact Whatsapp
+32 475 500 510
Geef uw sieraden een tweede leven
Maestro, Creditcard,
Paypal