ONTWORPEN, GEPRODUCEERD EN GEGRAVEERD IN BELGIË SINDS 1995
GRATIS: LEVERING IN 24-48 UUR EN GRAVUREN
Er zijn 4 producten.
Actieve filters
Heren, bent u op zoek naar een massief zilveren ketting? Het is een goede zaak, Art'emi biedt u een heerlijke selectie van drie zilveren herenkettingen met de 925 punch om aan ieders wensen voor alle gelegenheden te voldoen. Dus je zult hier noodzakelijkerwijs je geluk vinden! Met de kettingen kun je een outfit of je garderobe in finesse en subtiliteit aankleden. Daarnaast zorgen we ervoor dat we u kwaliteitskettingen aanbieden die bestand zijn tegen alle dagelijkse tests. Als u wilt kunt u ook een kijkje nemen op onze hangers voor mannen voor een totale aanpassing van uw originelejuweel.
Daarnaast biedt onze sieradencollectie ook veel gevarieerde producten: zoals armband, gourmette, ketting, ring, hanger, modeaccessoires, oorbellen, manchetknopen. Al onze kostuum sieraden zijn voor mannen, vrouwen en kinderen. Daarnaast heeft onze Belgische juwelier niet slechts één type sieraden in het bijzonder, maar meerdere speciaal voor vrouwen: ketting, kettinghanger, sautoir ketting, verstelbare armband dankzij de verschillende beschikbare kleuren en het koord verstelbaar volgens de grootte van uw polsen. Anders biedt onze tijdloze graveerworkshop u een maatgids.
Art'emi biedt u kettingen met verschillende soorten gaas, zodat u degene kunt vinden die het beste bij u past. Neem een stukje van je persoonlijkheid mee door je ideale ketting samen te stellen. Inderdaad, u kunt de ketting kiezen die het meest bij u past en vervolgens naar onze heren hangers tab gaan om uw zilveren ketting af te ronden. Onze hangers zijn oneindig aanpasbaar. U kunt uw ketting uniek maken door een voornaam, een datum, een symbool of een tekening te graveren.
Dus we bieden je drie kanalen. Een Venetiaans gaaskettingzilver en gekenmerkt door zijn finesse en stevigheid. Bovendien zijn het kleine en grote kubieke schakels die in elkaar zijn genesteld, wat het deze weerstand geeft. Niet overtuigd? U zult zeker in de ban raken van onze gastronomische mesh zilveren ketting. Deze ketting is gemaakt van beluchte en licht afgeplatte ringen. Dit gaas wordt zeer gewaardeerd om zijn elegantie en eenvoud. Ten slotte zal deze ketting je outfits aankleden en je discreet sublimeren. We hebben ook een stevige zilveren balketting die je hart zeker op zijn kop zal zetten.
Art'emi biedt u unieke juwelen,gemaakt van uitzonderlijke materialen: halfedelstenen, agaat, toermalijn, turkoois, leer, parelmoer, kwarts, koraal, fijne stenen, parels, 18 kt goud, sterling zilver, vermeil, verguld, roségoud. Onze kettingen zijn allemaal gemaakt van massief zilver. Het is een legering van 92,5% zilver en 7,5% koper. In het bijzonder is het de combinatie van zilver en koper die het mogelijk maakt om de ketting resistent te maken.
Je hebt de mogelijkheid om deze kwaliteitsketens uniek te maken, wat kan er beter? Het lijkt dus het ideale geschenk om te maken aan de mannen van je leven. Vaderdag, Kerstmis, verjaardag... Onze zilveren kettingen zijn een klassieker van sieraden die zeker zal behagen. Vergeet niet dat al onze bezorgdiensten volledig gratis zijn. Uiteraard staan wij tot uw beschikking voor alle informatie. Neem online contact met ons op. Aarzel niet om onze winkel te raadplegen om onze nieuwigheid en onze nieuwste trends te ontdekken!