Waar kunt u uw sieraad laten graveren in Brussel?
De creaties van Art’emi zitten boordevol creativiteit en originaliteit. Daarom zal uw ontwerpster u verrassen met het maken van uw mooiste en meest unieke personalisaties. De gravure is het handelsmerk van de Brusselse juwelierskunst, het is zelfs een van haar specialiteiten. Dit houdt in dat er een insnijding wordt gemaakt op een harde, meestal vlakke en gladde ondergrond. Deze kan een betekenisvolle waarde voor u vertegenwoordigen, om er een uitzonderlijk en betekenisvol sieraad van te maken. Personalisatie is daardoor iets unieks, dat bij u past en u vertegenwoordigt. Geloof ons, u zult uw ketting, ring, armband of accessoire gepersonaliseerd door Art’emi niet meer willen afdoen. Vertrouw dus op de knowhow van Art’emi voor het creëren van sieraden en gravures.
Om onze prachtige sieraden nog meer te laten stralen, biedt Art’emi u aan om uw sieraden gratis te graveren! Aarzel dus niet en geef uzelf of uw dierbaren tijdloze en unieke sieraden door ze te personaliseren. U vindt al onze gepersonaliseerde sieraden voor mannen, vrouwen en kinderen op onze website, er is voor elk wat wils en voor elk budget. U vindt er armbanden, kettingen en colliers, kettinghangers, gourmettes, oorbellen en nog veel meer sieraden om te personaliseren.
Dit is bijvoorbeeld het geval bij de personaliseerbare zilveren klavertjevier ketting voor dames. Deze ketting kan gegraveerd worden volgens uw smaak en wensen, zodat hij zo trouw mogelijk aan uw verwachtingen is. Deze damesketting met verschillende bedeltjes van zilver en parelmoer geeft een speelse toets aan uw outfits, terwijl hij fijn en delicaat blijft. Dit sieraad met een bohemien uitstraling geeft een vleugje natuur en frisheid aan uw sieradendoos.
U kunt ook onze ringen, bedels, collier met zetting of choker of stijve halsketting en andere fantasiejuwelen op onze website vinden.
Ontdek andere producten
Geen inspiratie voor gravure?
Uw juwelier biedt u de mogelijkheid om uw sieraad te personaliseren met de gravure van uw keuze. Geen paniek als u geen idee heeft, een team staat klaar om u te helpen. Deze service is beschikbaar voor al uw sieraden (armband, medaille, manchetknopen, ring) in:
- goud
- zilver
- verguld
- staal
Maar wat bedoelt Artemi met "graveer wat u wilt"? Wij hebben het antwoord voor u! Het kan een naam zijn, een datum, een boodschap, een tekening, geografische gegevens, woorden in vreemde talen, kortom, alles wat uit uw verbeelding komt.
De gravure is uw moment, het stelt u in staat uw gevoelens op een sieraad te laten graveren of uzelf gewoon te verwennen met een sieraad dat bij u past. U kunt uw stijl en schrift kiezen en zo een uniek sieraad maken dat op u lijkt of op hem/haar. Art’emi hecht veel waarde aan deze ambacht, daarom bieden wij u deze gravure aan, gemaakt met liefde en passie. Het doel van de juwelier art’emi is dat u vertrekt met het sieraad van uw dromen en een grote glimlach op uw gezicht. Dat is ons doel. Profiteer dus van deze gratis gravure en geef een cadeau aan uw dierbaren (of aan uzelf!).
Een tweede leven voor uw sieraden?
Wil je een familiekostbaarheid graveren of gewoon een sieraad dat voor jou geen betekenis heeft? Maar dan, paniekmoment, je realiseert je dat het geen Art’emi-sieraad is. Wees gerust, de juwelierszaak Art'emi belooft te graveren wat je maar wilt op je kleine wonder, zelfs als het niet bij ons vandaan komt. Het is geen droom. Je ontwerpster doet er alles aan om aan al je wensen te voldoen. Je kunt nu bij Art’emi terecht om te personaliseren:
- armband, medaille
of
- andere gladde oppervlakte die persoonlijkheid mist.
Zo kunnen we je oude sieraden transformeren om ze te moderniseren of te veranderen volgens jouw wens. Art’emi weet hoe ze je mooiste sieraden nieuw leven in te blazen, dus aarzel geen seconde langer.
Bovendien heeft de Brusselse juwelierszaak meer dan één truc achter de hand. Art’emi stelt je in staat de gravure van je sieraden in goud, platina, zilver en titanium te laten verwijderen. Deze bewerking wordt in onze ateliers uitgevoerd door Artémi Vasilakis zelf. Haar professionaliteit en manier van omgaan met het sieraad zullen je verbluffen. Zonder twijfel is de moderne touch precies wat je nodig hebt. Vertrouw op de vakkennis en de eeuwenoude technieken die jouw ontwerpster gebruikt, het is een wonderfabriek!
De diensten van art’emi stoppen daar niet. Je kunt ook je favoriete ketting uit je jeugd meenemen om deze te laten vergroten! Art’emi breidt haar diensten uit en stelt je in staat je sieraden te laten vergroten of verkleinen. Het gaat erom je sieraden nieuw leven in te blazen. Alleen omdat ze te groot of te klein zijn, betekent niet dat je ze moet weggooien; ze hebben een emotionele waarde voor jou. Daarom zet art’emi zich in om alles te doen om ze weer tot leven te brengen zodat je ze opnieuw kunt dragen. Het zou zonde zijn om je familiekostbaarheden aan de kant te leggen.
De sieraden en de Brusselse juwelierszaak Art'emi wachten op jou
Laten we niet vergeten dat de online winkel een tabblad voor de blog heeft, dus wacht niet te lang voordat je er een kijkje neemt. Je vindt er verschillende artikelen over diverse onderwerpen. Om je te vermaken, je ideeën te geven over gravures, cadeaus. Dit deel van de site is speciaal voor jou. Het stelt je in staat om je te vermaken met gespreksonderwerpen die allemaal verschillend zijn. Bovendien kunnen sommige artikelen je helpen het perfecte cadeau te vinden voor je nichtje! Haar verjaardag komt eraan, breng snel een bezoek aan onze blog om het perfecte cadeau voor haar te vinden.
Laat je mooie sieraden in de bekwame handen van je ontwerpster Artémi Vasilakis. Met uitgebreide kennis en vaardigheden in de juwelierswereld worden je kleine wondertjes liefdevol verzorgd en zul je tevreden zijn over het nauwkeurige werk van een gepassioneerde vrouw. Als je vragen hebt of een offerte wilt aanvragen, aarzel dan niet om onze klantenservice te contacteren op +32 475 500 510 of per e-mail op info@artemi.be. Zij zullen je aanvraag behandelen en je in een mum van tijd uitleggen hoe de creatie van je tijdloze sieraad met je toegewezen budget zal verlopen. Offertes en gravures zijn gratis!
Hoe neem je contact met ons op?
Wat voor soort fantasiejuwelen je ook hebt, hoe origineel ook, gezet ketting, gourmette, data, naam, edelsteen of halfedelsteen, neem contact op met onze juwelierszaak. We staan klaar om je te helpen bij het maken van je keuze uit ons brede assortiment sieraden. Je kunt ook advies vragen om het ideale verjaardagssieraad, trouwsieraad, verlovingssieraad of doopsieraad te vinden, edelstenen of halfedelstenen, neem contact op met onze sieradenwinkel.
Volg ons ook op onze verschillende sociale netwerken!
FAQ
Wie maakt de gravures bij Art'emi?
Vertrouw op het vakmanschap van Artémi Vasilakis voor het maken van sieraden en gravures. Artémi is een gepassioneerde vrouw met uitgebreide kennis en vaardigheden in de juwelierswereld.
Op welke materialen kan men graveren?
De personalisatieservice is beschikbaar voor alle sieraden in:
Goud
Zilver
Goud verguld
Staal
Platina
Titanium
Kan men een sieraad graveren dat niet van Art'emi afkomstig is?
Ja! Wees gerust, de Brusselse juwelierszaak Art'emi belooft te graveren wat je wilt op je sieraad, zelfs als het niet bij ons vandaan komt. Je kunt bij Art'emi langskomen en je gourmette, medaille of een ander glad oppervlak dat persoonlijkheid mist laten personaliseren.
Ontdek met de online sieradenwinkel Art'emi de gravure op sieraden (armband, ketting, sleutelhanger...). Zo kun je je eigen sieraden personaliseren.